GOLF OPEN TOUR

GOLF OPEN TOUR 2020

NOVINKY A CENY O JAKÉ SE BUDE HRÁT V ROCE 2020 !

Pro 12.ročník GOT jsme připravili zajímavé NOVINKY na rok 2020!

Vážení přátelé golfu,
Golfový server GOT v roce 2020 zprostředkuje pro našeho spolupořadatele již dvanáctou serii oblíbených otevřených turnajů s názvem ,,GOLF OPEN TOUR 2020 – BY PGK.cz”.

Tour se bude konat v průběhu celého roku a jednotlivé turnaje se odehrají od června do 3.října 2020. Celkem se letos uskuteční 7 turnajů. Věcné ceny do GOT 2020 – by PGK.cz  jsou v celkové hodnotě 300.000,- Kč. Absolutní vítěz tour bude mít právo si vybrat z prvních 10ti cen, jako tomu bylo v předešlých ročnících, které budou pro prvních 10 hráčů v pořadí. Oceněno bude prvních 10 hráčů v celkovém pořadí.

AGENTURA – SIMPLY PROMOTIONS se sídlem v Praze daruje do turnaje ZDARMA 3x SLEVOVÝ VOUCHER nejen ABSOLUTNÍMU VÍTĚZI Z PRVNÍCH 10ti v pořadí ze žebříčku GOT 2020.

NAPŘ: 3x slevový voucher buď na GOLFOVÝ ZÁJEZD s ubytováním konaný 2020 -2021, nebo na členství od Pražského Golfového Klubu.

V roce 2012 vyhráli golfový zájezd hráči GOT David Bennet a Hugo Merth, kteří se zúčastnili Mezinárodního turnaje Amatéru v březnu 2013 na Pattaye. A v roce 2014 to byli Tomáš Munzar a Mirka Cejnarová, která si sebou vzala kamarádku Jarku Fejtovou za Tomáše Munzara, který se nemohl turnaje v tomto termínu zúčastnit. V roce 2015 to byli Roman Fejt + Jarka Fejtová, kteří se zúčastnili Turnaje na Pattayi v březnu 2016. V roce 2016 vyhrál Petr Pospíšil + Michal Hátle, kteří se zúčastnili zájezdu do Thajska v březnu 2017. V roce 2017 vyhráli golfový zájezd do Thajska Alexander Csizmár + Mirka Fejtová, kteří se zúčastní golfového zájezdu do Thajska v březnu 2018. V roce 2018 vyhrál golfový zájezd do Turecka Marcel Kadaník. V roce 2019 vyhrál golfový zájezd do Turecka Otto Penttinen, který nemohl odjet do Turtercka k vůli Koronaviru a tak jsme mu nahradili zájezd za hru na Karlštejně, kterou si sám vybral.

Vítězové turnajů vždy dodali fotky a nepochybně by rádi vyhráli i v letošním ročníku znovu, protože byli nadšeni nejen ze zájezdu, ale ze všech hodnotných cen, které pro hráče připravujeme.

Další vítězové letošního ročníku si odnesou mnoho věcných cen jako jsou:

Archivní vína, vodka, whisky, Ener.nápoj + půlroční karta pro jednoho hráče, kterému vybereme hru buď na Konopiště, nebo Karlštejn nebo na Slapy nebo na Albatross atd… na rok 2019-20 dle výběru v max. hodnotě 13.500,- až s 10ti fee ZDARMA, vouchery na masáže a do restaurací, tucty míčků Titleist Pro V1x za Nejlepší Brutto a další ceny od partnerů tour atd…

Na jednotlivých turnajích hráči ve všech třech kategorií obdrží FEE na hřiště z nabídky

Green Fee Clubu.cz / Pražského Golfového Klubu (hřiště 2020: Albatross, Benátky, Beroun, Cihelny, Karlštejn, Konopiště, Kunětická Hora, Česká Lípa, Hodkovičky, Líšnice, Molitorov, Darovanský Dvůr, Panorama – Kácov, Poděbrady, Slapy, Ypsilonka).

RŮZNÉ SLEVY + DÁRKY PRO KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA JEDNOTLIVÉHO TURNAJE DO TAŠKY PŘI AKREDITACI

KLÍČ K ROZDĚLOVÁNÍ HLAVNÍCH CEN PRO PRVNÍCH DESET V POŘADÍ NA POSLEDNÍM TURNAJI GOT 2020 – BY PGK.cz.

Letošní novinkou je možnost volby ceny pro vítěze. V praxy to znamená že absolutní vítěz má právo volby z cen pro 1.až 10. místo, hráč na druhém místě potom vybírá ze zůstávajících cen a takto se postupuje až do desátého místa. Tím se celá hra o ceny stává mnohem napínavější neboť se může stát že i hráč na desátém místě může získat cenu hlavní.

Poháry pro vítěze dále vouchery a fee na hřiště od www.greenfeeclub.cz + Pražského Golfového Klubu – www.pgk.cz atd…

Hrát se bude ve dvou, nebo ve třech kategoriích dle počtu hráčů a vítězové získají vouchery od Pražský Golfový Klub.

Letošní novinkou se stává DIVOKÁ KARTA o které se bude losovat na konci celé tour. Pod touto kartou se skrývá cena z prvního až desátého místa což znamená že i hráč bez umístění má šanci získat jednu z atraktivních cen jako je 7x fee na hřištích ČERNÝ MOST + ZBRASLAV + PYŠELY + MSTĚTICE + BEŘOVICE pro absolut. vítěze, nebo až 10 x fee na GOLF RESORT KARLŠTEJN, nebo na GOLF RESORT KONOPIŠTĚ 2020-21, nebo do BEROUNA, nebo na Albatross, nebo Poděbrad, nebo na Slapy atd… z nabídky www.PGK.cz .

VÍTĚZSTVÍ = stačí se zúčastnit co nejvíce turnajů, a vítězství je zaručené!
Vítězí hráč s největším počtem bodů po odehraném posledním turnaji !!!

Jsou tři kategorie 0 – 12 bílé odpaliště na rány s vyrovnáním a 12,1 – 24 a 24,1 – 54 žluté a červené odpaliště hraje se na STB: vítězí vždy první tři hráči v každé kategorii. Pokud v jedné kategorii klesne počet hráčů, tak se kategorie rozdělí na stejný počet hráčů. Hráči budou dostávat poháry a věcné ceny.

Celkové vítězství – nejmenší počet ran, nebo nejvyšší počet dosažených stb bodů + všichni dostávají body za umístění. Tak zvané účastnické body. To znamená, že body za účast se budou rozdělovat takto: 1. hráč dostane vždy 40 bodů, 2.hráč dostane 38 bodů, 3.hráč dostane 36 bodů, 4.hráč dostane 35 bodů, 5. hráč = 34 bodů, 6.hráč = 33 bodů, 7.hráč = 32 bodů atd….

Do žebříčku nejlepších hráčů TOUR se účastnické body přičítají po každém odehraném turnaji, kde se počítá 6 nejlepších výsledků v sezóně. Kdo bude mít nejvíce bodu po odehraném posledním turnaji vyhrává. Do finále postupují všichni a poslední turnaj bude o dvojnásobné body. Až 10x hru z nabídky PGK může vyhrát každý kdo se zúčastní nejvíce turnajů, nebo losem ,,divoké skore karty” na posledním turnaji TOUR jako to bylo v předešlých 10ti ročnících !!!

Podmínkou jak se hráči mohou účastnit Losování DIVOKÉ SKORE KARTY, která se bude udělovat na posledním turnaji Tour, je odehrát, nebo nastoupit minimálně v 5ti turnajích GOT 2020 – BY PGK.cz.

HLAVNÍ PARTNER GOLF OPEN TOUR 2020 – BY PGK.cz je AGENTURA – SIMPLY PROMOTIONS s kanceláří v Praze, PARTNER TOUR daruje : 3x slevový voucher například na 7x hru na hřištích ČM, ZBRASLAV, PYŠELY, MSTĚTICE, BEŘOVICE (podmínkou je mít základní členství u Pražského Golfového Klubu), nebo vouchery na 1x až 10x hru (nebo VIP hru od PGK).

Promotér si vyhrazuje právo na případné změny.
Hráči startují na vlastní náklady a nebezpečí. Svou účastí souhlasí se všeobecnými podmínkami turnajů zveřejněných na stránkách www.GOLFOPENTOUR.cz
Všechna práva vyhrazena.
Více na www.golfopentour.cz


Staňte se partnery GOLF OPEN TOUR 2020 !

V rámci otevřené golfové tour GOLF OPEN TOUR 2020 nabízíme možnost prezentace vašich výrobků, či služeb na sedmi turnajích.

Jednotlivé turnaje a potažmo CELÁ TOUR jsou zajímavou možností k navázání nových kontaktů a k prohloubení stávajících. Propůjčení jména společnosti k jednotlivým turnajům i celé tour. Reklamní možnosti na webových stránkách, roll-up v prostorách klubu, na hřišti, fotografie z turnajů atd. Možnost vložení propagačních materiálů do tašek každému účastníkovi turnaje. Dostáváte hrací místa na kterýkoliv turnaj, nebo na všechny turnaje tour. Umístění názvu a loga společnosti na stránkách ČGF u přihlášky na turnaj. Možnost individuálního dialogu o nastavení partnerství. Emailová prezentace partnerů na účastníky golfových turnajů, okamžitě je tisíce oslovených.

Pro podrobnější informace mě prosím kontaktujte:

Karel Štaubert – 608 037 575
email: greenfeeclub@email.cz