GOLF OPEN TOUR

GOLF OPEN TOUR 2022

NOVINKY A CENY O JAKÉ SE BUDE HRÁT V ROCE 2022 !

Pro 15.ročník GOT jsme připravili zajímavé NOVINKY na rok 2022!

Vážení přátelé golfu,
Golfový server GOT v roce 2022 zprostředkuje pro našeho spolupořadatele již 15 ročník oblíbených otevřených turnajů s názvem ,,GOLF OPEN TOUR 2022 – by PGK.cz“.

Tour se bude konat v průběhu roku a jednotlivé turnaje se odehrají od 21. května do 28. září 2022. Celkem se letos uskuteční 7 turnajů. Věcné ceny do GOT 2022 – by PGK.cz  jsou v celkové hodnotě 300.000,- Kč. Absolutní vítěz tour bude mít právo si vybrat z prvních 10ti cen, jako tomu bylo v předešlých ročnících, které budou pro prvních 10 hráčů v pořadí. Oceněno bude prvních 10 hráčů v celkovém pořadí.

AGENTURA – SIMPLY PROMOTIONS se sídlem v Praze daruje do turnaje ZDARMA 3x SLEVOVÝ VOUCHER nejen ABSOLUTNÍMU VÍTĚZI Z PRVNÍCH 10ti v pořadí ze žebříčku GOT 2022.

NAPŘ: 3x voucher a není vyloučeno, že letos to bude i na GOLFOVÝ ZÁJEZD s ubytováním konaný 2022 -2023 pokud to bude možné, nebo určitě na členství s hrou od Pražského Golfového Klubu.

V roce 2012 vyhráli golfový zájezd hráči GOT David Bennet a Hugo Merth, kteří se zúčastnili Mezinárodního turnaje Amatéru v březnu 2013 na Pattaye. A v roce 2014 to byli Tomáš Munzar a Mirka Cejnarová, která si sebou vzala kamarádku Jarku Fejtovou za Tomáše Munzara, který se nemohl turnaje v tomto termínu zúčastnit. V roce 2015 to byli Roman Fejt + Jarka Fejtová, kteří se zúčastnili Turnaje na Pattayi v březnu 2016. V roce 2016 vyhrál Petr Pospíšil + Michal Hátle, kteří se zúčastnili zájezdu do Thajska v březnu 2017. V roce 2017 vyhráli golfový zájezd do Thajska Alexander Csizmár + Mirka Fejtová, kteří se zúčastní golfového zájezdu do Thajska v březnu 2018. V roce 2018 vyhrál golfový zájezd do Turecka Marcel Kadaník. V roce 2019 vyhrál golfový zájezd do Turecka Otto Penttinen, který nemohl odjet do Turecka k vůli Koronaviru a tak jsme mu nahradili zájezd za hru na Karlštejně, kterou si sám vybral. V roce 2020 vyhrál hlavní cenu Zdeněk Kulhavý a vybral si 7x green fee z výběru ČM, Zbraslav, Pyšely, Mstětice a Beřovice. V roce 2021 vyhrál hlavní cenu Michal Palečko a vybral si 7x green fee z výběru ČM, Zbraslav, Pyšely, Mstětice a Beřovice.

Vítězové GOT vždy dodali fotky a nepochybně by rádi vyhráli i v letošním ročníku znovu, protože byli nadšeni nejen ze zájezdu, ale ze všech hodnotných cen, které pro hráče připravujeme.

Umístění vítězové do 10. místa, kteří se účastnili minimálně 5ti turnajů mají nárok si odnést mnoho věcných cen jako jsou:

Archivní vína od vinařství, vodka, whisky, Jagermeister, Ener. nápoj + PGK kartu s hrou pro jednoho hráče, kterému vybereme hru ze hřišť PGK jako např: na Konopiště, nebo Karlštejn nebo na Slapy nebo na Albatross atd… na rok 2022-23 dle výběru v max. hodnotě 13.500,- až s 10ti fee ZDARMA, vouchery na masáže a do restaurací, tucty míčků Titleist Pro V1x za Nejlepší Brutto a další ceny od partnerů tour jako jsou např. firmy: AVACOM – specialista na baterie + Simply Promotions + VINAŘSTVÍ, které nám dodává vína i k degustaci během turnajů atd…

Na jednotlivých turnajích hráči ve všech třech kategorií + ze všech třiparových jamek Nearest to Pin + NEJLEPŠÍ BRUTTO na rány atd… obdrží vouchery na masáže + míčky Titleist Pro V1 + FEE na hřiště z nabídky

Green Fee Clubu.cz / Pražského Golfového Klubu (hřiště 2022: Albatross, Beroun, Cihelny, Karlštejn, Konopiště, Kunětická Hora, Hodkovičky, Líšnice, Molitorov, Darovanský Dvůr, Panorama – Kácov, Poděbrady, Slapy, Sokolov, Ypsilonka).

RŮZNÉ SLEVY + DÁRKY PRO ÚČASTNÍKY JEDNOTLIVÝCH TURNAJŮ PŘI AKREDITACI.

KLÍČ K ROZDĚLOVÁNÍ HLAVNÍCH CEN PRO PRVNÍCH DESET V POŘADÍ NA POSLEDNÍM TURNAJI GOT 2022 – BY PGK.cz.

Letošní novinkou je možnost volby ceny pro vítěze. V praxi to znamená že absolutní vítěz má právo volby z cen pro 1. až 10. místo, hráč na druhém místě potom vybírá ze zůstávajících cen a takto se postupuje až do desátého místa. Tím se celá hra o ceny stává mnohem napínavější neboť se může stát že i hráč na desátém místě může získat cenu hlavní. Podmínkou hráče je odehrát minimálně 5 turnajů, aby měl nárok na umístění do 10. místa a získal tak jednu z hlavních cen pro deset vítězů GOT. 

Poháry pro vítěze, vouchery a fee na hřiště od www.greenfeeclub.cz + Pražského Golfového Klubu – www.pgk.cz atd…

Hrát se bude ve dvou, nebo ve třech kategoriích dle počtu hráčů a vítězové získají vouchery od Pražský Golfový Klub.

Letošní novinkou se stává DIVOKÁ KARTA o které se bude losovat na konci celé tour. Pod touto kartou se skrývá cena z prvního až desátého místa což znamená že i hráč bez umístění má šanci získat jednu z atraktivních cen jako je 7x fee na hřištích Karlštejn, Konopiště, ČERNÝ MOST + ZBRASLAV + PYŠELY + MSTĚTICE + BEŘOVICE atd… pro absolut. vítěze, nebo až 10 x fee na GOLF RESORT KARLŠTEJN, nebo na GOLF RESORT KONOPIŠTĚ 2022-23, nebo do BEROUNA, nebo na Albatross, nebo Poděbrad, nebo na Slapy atd… z nabídky www.PGK.cz .

VÍTĚZSTVÍ = stačí se zúčastnit co nejvíce turnajů, a vítězství je zaručené!
Vítězí hráč s největším počtem bodů po odehraném posledním turnaji !!!

Jsou až tři kategorie dle přihlášených hráčů a odpaliště žluté a červené. Hraje se na STB: vítězí vždy první tři hráči v každé kategorii. Pokud v jedné kategorii klesne počet hráčů, tak se kategorie rozdělí na stejný počet hráčů. Hráči budou dostávat poháry a věcné ceny. Společná kategorie na rány BRUTTO a pouze vítěz si odnese míčky Titleist PRO V1x. 

Celkové vítězství – nejmenší počet ran, nebo nejvyšší počet dosažených stb bodů + všichni dostávají body za umístění. Tak zvané účastnické body. To znamená, že body za účast se budou rozdělovat takto: 1. hráč dostane vždy 40 bodů, 2.hráč dostane 38 bodů, 3.hráč dostane 36 bodů, 4.hráč dostane 35 bodů, 5. hráč = 34 bodů, 6.hráč = 33 bodů, 7.hráč = 32 bodů atd….

Do žebříčku nejlepších hráčů TOUR se účastnické body přičítají po každém odehraném turnaji, kde se počítá 6 nejlepších výsledků v sezóně. Kdo bude mít nejvíce bodu po odehraném posledním turnaji vyhrává. Do finále postupují všichni a poslední turnaj bude o dvojnásobné body. Až 10x hru z nabídky PGK může vyhrát každý kdo se zúčastnil 5ti turnajů a více, nebo losem ,,divoké skore karty“ na posledním turnaji TOUR jako to bylo v předešlých 14ti ročnících !!!

Podmínkou jak se hráči mohou účastnit Losování DIVOKÉ SKORE KARTY, která se bude udělovat na posledním turnaji Tour, je odehrát, nebo nastoupit minimálně v 5ti turnajích GOT 2022 – by PGK.cz.

HLAVNÍ PARTNER GOLF OPEN TOUR 2022 – by PGK.cz je AGENTURA – SIMPLY PROMOTIONS s kanceláří v Praze, PARTNER TOUR daruje : 3x slevový voucher například na 7x hru na hřištích KARLŠTEJN, KONOPIŠTĚ, ČM, ZBRASLAV, PYŠELY, MSTĚTICE, BEŘOVICE atd… (podmínkou pro čerpání hlavní výhry je mít základní členství u Pražského Golfového Klubu na daný rok čerpání).

Promotér si vyhrazuje právo na případné změny.
Hráči startují na vlastní náklady a nebezpečí. Svou účastí souhlasí se všeobecnými podmínkami turnajů zveřejněných na stránkách www.GOLFOPENTOUR.cz
Všechna práva vyhrazena.
Více na www.golfopentour.cz


Staňte se partnery GOLF OPEN TOUR 2022 !

V rámci otevřené golfové tour GOLF OPEN TOUR 2022 nabízíme možnost prezentace vašich výrobků, či služeb na sedmi turnajích.

Jednotlivé turnaje a potažmo CELÁ TOUR jsou zajímavou možností k navázání nových kontaktů a k prohloubení stávajících. Propůjčení jména společnosti k jednotlivým turnajům i celé tour. Reklamní možnosti na webových stránkách, roll-up v prostorách klubu, na hřišti, fotografie z turnajů atd. Možnost vložení propagačních materiálů do tašek každému účastníkovi turnaje. Dostáváte hrací místa na kterýkoliv turnaj, nebo na všechny turnaje tour. Umístění názvu a loga společnosti na stránkách ČGF u přihlášky na turnaj. Možnost individuálního dialogu o nastavení partnerství. Emailová prezentace partnerů na účastníky golfových turnajů, okamžitě je tisíce oslovených.

Pro podrobnější informace mě prosím kontaktujte:

Karel Štaubert – 608 037 575
email: greenfeeclub@email.cz